Вітаємо на сайті КЗ СОР "Шостакинський фаховий медичний коледж" !

Дорогі друзі ! Напевно важко оцінити роль медицини в нашому сьогоднішньому житті: вона настільки велика, що деколи словами не виразиш ті почуття, які відчувають хворі , їх рідні та близькі до представників цієї благородної професії.. Від професіоналізму , чуйності та оперативності медичного працівника залежить не тільки сьогодення, але й завтрашній день родини, міста, країни!

 Медична сестра, фельдшер, фармацевт - це, по суті, ті професії медиків, в які ідуть за покликанням розділити біль пацієнта , підтримати його в тяжку годину , дати надію і майбутнє.Ми супроводжуюємо людину протягом всього його періоду життя: від народження до останнього подиху. Це дуже нелегка , але дуже важлива і благородна праця !

 

Наше медичне училище засноване в 1990 році. Воно входить до структури вищих навчальних закладів І рівня системи підготовки молодших спеціалістів України і підпорядковане управлінню охорони здоров'я Сумської облдержадміністрації. Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст»за спеціальностями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Фармація» на базі 9 класів, 11 класів. Училище забезпечує отримання студентами, які навчаються на базі 9 класів, повної загальної середньої освіти. За час існування училища підготовлено понад 1270 фахівців.

 Велику роботу по підготовці кваліфікованих спеціалістів проводить колектив співробітників, який налічує 45 чоловік. 29 викладачів-сумісників. Викладачі-лікарі чилища Шарун Г.В., Надєл В. О. та інші мають великий практичний досвід роботи. З кожним роком зміцнюється матеріально-технічна база училища. В навчальному корпусі розташовано 32 кабінети та лабораторії для занять, функціонує 10 навчальних кімнат на базах ЦРЛ. Проведення теоретичних занять на фармацевтичному відділенні відбувається в аптеках міста. В училищі є 2 комп’ютерних класи, бібліотека, спортивний, актовий зали, буфет. Крім того у нас працюють предметні гуртки, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності. Навчально-виховний процес відбувається згідно сучасних вимог підготовки фахівця. Викладачі ефективно використовують в своїй роботі інноваційні технології, навчання, особистістно зорієнтований підхід, педагогіку співпраці.

В училищі діє загін волонтерів при «Клініці, дружній до молоді», який співпрацює з молоддю міста та центром інвалідів «Турбота».

 Якщо поклик душі приведе вас до Шосткинського медучилища, то будьте певні - у нас ви знайдете і розпочнете благородну справу всього свого життя , а ми направимо і з задоволенням підтримаємо вас !

 З повагою Будункова І.А. - директор