Вітаємо на сайті Шосткинського медичного училища!

        Дорогі друзі! Напевно важко оцінити роль медицини в нашому сьогоднішньому житті: вона настільки велика, що деколи словами не виразиш ті почуття, які відчувають хворі, їх рідні та близькі до представників цієї благородної професії. Від професіоналізму, чуйності та оперативності медичного працівника залежить не тільки сьогодення, але й завтрашній день родини, міста, країни. Медична сестра, фельдшер, фармацевт – це, по суті, ті професії медичних робітників, в які ідуть за покликанням розділити біль пацієнта, підтримати його в тяжку годину, дати надію і майбутнє. Ми супроводжуюємо людину протягом всього його періоду життя: від народження до останнього подиху. Це дуже нелегка, але дуже важлива і благородна праця!

        Наше медичне училище засноване в 1990 році. Воно входить до структури вищих навчальних закладів, які готують молодших спеціалістів України і підпорядковане управлінню охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації. Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Фармація» на базі 9 класів та спеціалізаціями «Лікувальна справа», «Фармація» н абазі 11 класів. Училище забезпечує отримання студентами, які навчаються на базі 9 класів, повної загальної середньої освіти. За час існування училища підготовлено понад 2000 фахівців.     Велику роботу по підготовці кваліфікованих спеціалістів проводить педагогічний колектив, який налічує 39 штатних викладачів та 12  викладачів-сумісників. Викладачі-лікарі училища  Благуш С.В., Герман С.М., Шкурман Н.В., Караулова Л.В., Володько В.В. та інші мають великий практичний досвід роботи.
        В навчальних корпусах розташовано 33 кабінети та лабораторії для занять, функціонує 10 навчальних кімнат на базах ЦРЛ та комунальної аптеки. В училищі є 2 комп’ютерних класи, бібліотека, спортивний, актовий зали. Крім того у нас працюють предметні гуртки, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності. Навчально-виховний процес відбувається згідно сучасних вимог підготовки фахівця. Викладачі ефективно використовують в своїй роботі інноваційні технології, навчання, особистістно зорієнтований підхід, педагогіку співпраці.
        Якщо поклик душі приведе вас до Шосткинського медучилища, то будьте певні – у нас ви знайдете і розпочнете благородну справу всього свого життя, а ми направимо і з задоволенням підтримаємо Вас!

  З повагою Будункова І.А. – директор.

  _______________________________________________________________________________________________

     22 травня 2019 року відбувся заключний 5 етап змагань бригад з надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному рівні серед студентів медичних закладів І-ІІ р.а. За результатами всіх п’яти етапів команда Шосткинського медичного училища посіла ІІІ місце.
Вітаємо з перемогою!!!

 

 

21 травня 2019року відбувся літературний вечір за творами Олександра Олеся, видатного українського письменника, поета, драматурга.

    

 

8 травня в Шосткинському медичному училищі відбувся IV етап обласної науково-практичної конференції з актуальних питань екстреної та невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, в рамках якого пройшов конкурс практичної майстерності з надання невідкладної допомоги при інсультах та акушерських кровотечах.
     Участь у змаганнях взяли 11 команд з 5 навчальних медичних закладів І-ІІ р.а. Сумської області. Журі відзначили високий рівень підготовки студентів під час розв’язання ситуаційних задач.

 

     20 березня студенти другого курсу Шосткинського медичного училища Валерія Рябуха й Валерія Таран взяли участь у ІІ обласному етапі IX Всеукраїнської олімпіади з української мови.
     25 студентів вищих навчальних закладів І-ІІ  рівнів акредитації Сумської області з Шостки, Конотопа, Глухова, Лебедина, Сум виборювали право представляти нашу область у фінальному етапі, який пройде у травні у місті Вінниця.
     Валерія Рябуха, студентка Шосткинського медичного училища, посіла четверте місце.  

 

     Викладачі Шосткинського медичного училища взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів української філології закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації Сумської області.
     У ході наради-семінару педагоги обмінялися досвідом щодо впровадження новітніх форм і методів в освітньому процесі та науково-дослідній діяльності, проаналізували зміст і методику науково-пошукової роботи з української філології. Особливо увагу приділили встановленню зв’язків між теоретичною підготовкою студентів та формуванням експериментальних, дослідницьких умінь і навичок у професійній практичній діяльності.

 

     7 лютого студенти, їх батьки та викладачі Шосткинського медичного училища приймали участь у традиційному міському конкурсі снігових фігур.
     За процесом творення снігових фігур могли спостерігати усі бажаючі. Кожен із них переконався, що виготовлення снігових скульптур вимагає особливого підходу, великих зусиль та витримки. Однак зацікавлені очі жителів міста, особливо дітей, свідчить про те, що воно того варте.

     Підсумки конкурсу будуть оголошені на святі Масляної на початку березня.
  

 

     Університет третього покоління для жителів Шостки
     У місті Шостка з 2010  року працює Університет третього віку, який забезпечує людям старшого покоління їх активне довголіття та дає можливість реалізації права на отримання нових знань, умінь, сприяє розвитку нових навичок, допомагає активізації творчих здібностей, інтересів, захоплень.  
     Викладачі ВКНЗ «Шосткинське медичне училище» Сумської обласної ради Гордієнко К.П., Олійник К.В. 5 лютого 2019 року провели заняття зі студентами Університету ІІІ покоління, на якому розповіли про техніку внутрішньом’язових ін’єкцій, про особливості олійних розчинів, повторили як робити прості перев’язки та правильно вимірювати тиск.

  

     Всесвітній день водно-болотних угідь
     Ця подія покликана привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети. Конвенція про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення в першу чергу в якості середовища проживання водоплавних птахів, була підписана 2 лютого 1971 р. На честь цієї події відбувся захід у ВКНЗ «Шосткинське медичне училище» Сумської обласної ради, який провела викладач біології, завідувач відділення Артем’єва В.В.

     

     28 січня 2019 року в Шосткинському медичному училищі відбулася лекція з елементами тренінгу для підготовки фахівців з екстреної медичної допомоги, яку провів Ярослав Володимирович Борисенко – лікар-інструктор навчально-тренувального відділу Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
     Дякуємо за цікаву лекцію та за змістовний внесок у підготовку студентів як майбутніх медичних фахівців.