Вітаємо на сайті Шосткинського медичного училища!

 

   Дорогі друзі! Напевно важко оцінити роль медицини в нашому сьогоднішньому житті: вона настільки велика, що деколи словами не виразиш ті почуття, які відчувають хворі, їх рідні та близькі до представників цієї благородної професії. Від професіоналізму, чуйності та оперативності медичного працівника залежить не тільки сьогодення,
але й завтрашній день родини, міста, країни. Медична сестра, фельдшер, фармацевт – це, по суті, ті професії медичних робітників, в які ідуть
за покликанням розділити біль пацієнта, підтримати його в тяжку годину, дати надію і майбутнє. Ми супроводжуюємо людину протягом всього його періоду життя: від народження до останнього подиху. Це дуже нелегка,
але дуже важлива і благородна праця! 
   Наше медичне училище засноване в 1990 році. Воно входить до структури вищих навчальних закладів, які готують молодших спеціалістів України і підпорядковане управлінню охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації. Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Фармація» на базі 9 класів та спеціалізаціями «Лікувальна справа», «Фармація» н абазі 11 класів. Училище забезпечує отримання студентами, які навчаються на базі 9 класів, повної загальної середньої освіти. За час існування училища підготовлено понад 2000 фахівців.
   Велику роботу по підготовці кваліфікованих спеціалістів проводить педагогічний колектив, який налічує 39 штатних викладачів та 12  викладачів-сумісників. Викладачі-лікарі училища  Благуш С.В., Герман С.М., Шкурман Н.В., Караулова Л.В., Володько В.В. та інші мають великий практичний досвід роботи.
   З кожним роком зміцнюється матеріально-технічна база училища. В 2012 році збільшено навчальні площі за рахунок передачі у власність училища нежитлових приміщень за адресою вул. Студентська, 7.
   В навчальних корпусах розташовано 33 кабінети та лабораторії для занять, функціонує 10 навчальних кімнат на базах ЦРЛ та комунальної аптеки. В училищі є 2 комп’ютерних класи, бібліотека, спортивний, актовий зали. Крім того у нас працюють предметні гуртки, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності. Навчально-виховний процес відбувається згідно сучасних вимог підготовки фахівця. Викладачі ефективно використовують в своїй роботі інноваційні технології, навчання, особистістно зорієнтований підхід, педагогіку співпраці.
   Якщо поклик душі приведе вас до Шосткинського медучилища, то будьте певні – у нас ви знайдете і розпочнете благородну справу всього свого життя, а ми направимо і з задоволенням підтримаємо Вас!

 З повагою Будункова І.А. – директор.